Havárie a plánované odstávky vody

 

Vážení odběratelé,
z důvodu havárie na vod. řadu v ul. Kollárova bude ve čtvrtek dne 23.11.2017 od 7.30 hod.  do 12.30 hod. přerušena dodávka vody v této části ulice Kollárova v Chocni ( rozsah viz situace v příloze). Budova ZŠ bude zásobena tlakovou vodou z přistavené ATS cisterny + gravitační odběr do nádob pro ostatní odběratele.

Předem se omlouváme za nepříjemnosti spojené s odstávkou pitné vody a děkujeme za pochopení.

Vážení odběratelé,
z důvodu rekonstrukce vodovodu se v úterý 28.11.2017 od 7:30 do 17:00 hodin v obcích Dobříkov a Rzy uskuteční  odstávka pitné vody. Náhradní zásobování bude realizováno prostřednictvím  ATS cisteren a kontejnerů (rozmístění v příloze).

Předem se omlouváme za nepříjemnosti spojené s odstávkou pitné vody a děkujeme za pochopení.

   

Vážení odběratelé,
dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu rekonstrukce vodovodních armatur proběhnou na vodovodu Choceň následující nepravidelné odstávky pitné vody:

- v  týdnu od 4.10.2017 do konce roku 2017 – rekonstrukce vodovodních armatur u Quanta. Přesný termín a časový rozsah Vám bude upřesněn 15 dní předem prostřednictvím těchto webových stránek a provozu vodovodů Choceň s tím, že bude realizováno náhradní zásobování pitnou vodou kontejnery (rozmístění v příloze).     

- v týdnu od 9.10.2017  do konce roku 2017 – rekonstrukce vodovodních armatur v ulici Záměstí. Přesný termín a časový rozsah Vám bude upřesněn 15 dní předem prostřednictvím těchto webových stránek a provozu vodovodů Choceň s tím, že bude realizováno náhradní zásobování pitnou vodou kontejnery (rozmístění v příloze).

Za nepříjemnosti spojené s odstávkami pitné vody se předem omlouváme a děkujeme za pochopení.

  


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.vak.cz 24. 11. 2017, 10:33