RYCHLÉ ODKAZY
 
Osvěta vodního hospodářství už od dětství ! Tisk článku  
KONTAKTY ZÁKAZNICKÉHO CENTRA KONTAKTY - PRODEJ KANALIZAČNÍ TECHNIKY UZAVŘENÍ SMLOUVY / ZMĚNA KVALITA VODY ODEČET VODOMĚRU POSTUP PŘI VÝMĚNĚ VODOMĚRU REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ NAPIŠTE NÁM ELEKTRONICKÁ ŽÁDOST O VYJÁDŘENÍ

NEWSLETTER
Zde vložte vaši e-mailovou adresu
pro přihlášení (odhlášení) odběru novinek
  

 

Mezinárodní den dětí v Nábřežní školce

Letošní mezinárodní den dětí jsme oslavily za spolupráce s firmou VAK Jablonné nad Orlicí v areálu čističky, kde se děti postupnými kroky s panem Lukášem Novákem seznámily s čištěním znečištěné vody. Nejprve dětem ukázal, kudy veškerý odpad přitéká, jak se rozděluje, jak bakterie jedí odpad a na konci prohlídky už jsme viděly, jak krásně čistá voda teče do řeky. V mezičasech jsme si stihly zahrát pohybové hry a skotačit, prostě jsme si užívaly svůj den jak se sluší a patří. Třešničkou na dortu pro nás byl opečený párek k obědu od zaměstnanců VAKu.
Velký DÍK patří tedy panu Lukáši Novákovi, který nás celým procesem provedl, ale i všem zaměstnancům firmy VAK, kteří prokázali velkou ochotu a trpělivost s námi všemi. Na závěr nás ještě obdarovali kancelářským papírem, kterého není nikdy dosti. Ještě jednou moc děkujeme za naučně a sportovně strávený den dětí.

 

FOTOGALERIE :

 

 

  

 

 

Copyright © 2021
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí a.s.

Všechna práva vyhrazena.
created TH SOFT