Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Úsek obnovy a rozvoje, projekce, GIS

about widget background
 
Oldřich Solar

Vedoucí úseku

+420 463 030 247
+420 731 623 735
solar@vak.cz
about widget background
 
Michal Fogl

Investice

+420 463 030 248
+420 777 649 108
fogl@vak.cz
about widget background
 
Mgr. Veronika Štěpánková

Technolog

+420 463 030 228
+420 776 271 576
technolog@vak.cz
about widget background
 
Petr Vávra

Vodohospodář

+420 463 030 252
+420 606 647 374
vavra@vak.cz

Projekce

about widget background
 
Ing. Martin Jiruf

Projekce - odpovědná osoba

+420 463 030 258
+420 607 236 983
jiruf@vak.cz
about widget background
 
Ing. Ondřej Hanuš

Projekce

+420 463 030 258
+420 725 495 461
hanus@vak.cz
about widget background
 
Roman Štěpán

Projekce


+420 725 495 458
r.stepan@vak.cz
about widget background
 
Ing. Jaromír Urban

Projekce

+420 463 030 259
+420 739 370 605
urban@vak.cz
about widget background
 
Ing. Kateřina Vodehnalová

Projekce


+420 739 371 494
vodehnalova@vak.cz

GIS, evidence pozemků

about widget background
 
Pavel Pouzar

GIS - odpovědná osoba

+420 463 030 259
+420 725 495 462
pouzar@vak.cz
about widget background
 
Tomáš Čáp

GIS, geodetické činnosti, správa webu

+420 463 030 257
+420 603 192 912
t.cap@vak.cz
about widget background
 
Pavel Dušek

GIS Lanškroun

+420 463 030 280
+420 602 590 774
dusek@vak.cz
about widget background
 
Radka Hudcová

Evidence pozemků a věcných břemen

+420 463 030 273
+420 725 716 103
hudcova@vak.cz