Volná místa

Náplň práce:

  •  Údržba PC-sítě včetně správy serverů (ve spolupráci se specializovanou externí firmou)
  •  Instalace a údržba HW a SW včetně kontroly zabezpečení a funkčnosti
  •  Údržba lokálních PC a notebooků a jejich případná reinstalace, správa tiskáren včetně výměn spotřebního materiálu
  •  Správa uživatelských účtů a e-mailů
  •  Správa přístupových práv a informačního systému Qi
  •  Úpravy jednoduchých tiskových sestav v informačním systému Qi
  •  Koordinace prací při zavádění nových funkcionalit s implementátorem informačního systému (externí firma)
  •  Postupná příprava na budoucí zavádění opatření NÚKIB

Pracoviště:

  •  Slezská 350, Jablonné nad Orlicí
  •  Středně velká firma s téměř 30 letou tradicí

Požadavky:

  •  Dobrá orientace v oblasti IT
  •  Vysokoškolské vzdělání je výhodou
  •  Spolehlivost, aktivita a samostatnost

Nabízíme:

  •  Moderní zázemí stabilní středně velké vodárenské společnosti
  •  Plný pracovní úvazek 37,5 hod/týden (není podmínkou)
  •  Pestré zaměstnanecké benefity dle Kolektivní smlouvy
  •  Mzda bude stanovena na základě osobního pohovoru

Termín nástupu: dle dohody

Kontakt:

 Ing. Bohuslav Vaňous, ředitel společnosti
 Životopisy posílejte na e-mail: vanous@vak.cz

  • Servisní práce související s prováděním oprav kanalizačních vozidel
  • Údržba vodárenských objektů (= případná doplňková činnost v době, kdy není plná vytíženost servisováním kanalizačních vozidel)

Pracoviště:

  • Moderní servisní hala v Jablonném nad Orlicí
  • Servis u zákazníků po celé ČR a na Slovensku

Požadavky:

  • Vyučení v oboru zámečník pro zemědělskou techniku nebo stavební stroje, případně montáž vozidel nebo servisní technik
  • Základní znalost obrábění (obsluha soustruhu, frézy, stojanové vrtačky, …)
  • Manuální a technická zručnost
  • Schopnost samostatné práce a rozhodování
  • Odpovědnost a pracovitost
  • Časová flexibilita
  • ŘP skupiny minimálně B

Výhodou:

  • Znalost problematiky hydraulického a pneumatického systému na zařízeních
  • ŘP skupiny C, případně i profesní průkaz
  • Svářečské zkoušky (svářečský průkaz)
  • Praxe

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní středně velké vodárenské společnosti
  • Moderně vybavené pracoviště a příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Po roce pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Zaměstnanecké benefity

Termín nástupu: dle dohody, možno ihned

Kontakt:

   Blanka Fišerová, personální oddělení
   e-mail: fiserova@vak.cz

  •  Údržba a opravy strojních zařízení provozu kanalizací a ČOV
  •  Obsluha a provozování vodohospodářských zařízení ČOV
  •  Součinnost při opravách poruch na kanalizační síti a budování nových vodohospodářských staveb

Pracoviště:

  • Provoz kanalizací a ČOV Lanškroun, Lidická 979

Požadavky:

  • Vyučen v oboru zámečník nebo příbuzném oboru
  • Praxe, svářečské oprávnění
  • ŘP skupiny B, praxe v řízení vozidla, strojnický průkaz výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

  • Moderní zázemí stabilní středně velké vodárenské společnosti
  • Pestré zaměstnanecké benefity dle Kolektivní smlouvy