RYCHLÉ ODKAZY
 
Aktuální informace Tisk článku  
KONTAKTY ZÁKAZNICKÉHO CENTRA KONTAKTY - PRODEJ KANALIZAČNÍ TECHNIKY UZAVŘENÍ SMLOUVY / ZMĚNA KVALITA VODY ODEČET VODOMĚRU ELEKTRONICKÁ ŽÁDOST O VYJÁDŘENÍ REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ NAPIŠTE NÁM POSTUP PŘI VÝMĚNĚ VODOMĚRU

NEWSLETTER
Zde vložte vaši e-mailovou adresu
pro přihlášení (odhlášení) odběru novinek
  
 

AKTUALIZOVANÉ INFORMACE O FINANČNĚ PODPOROVANÝCH INVESTICÍCH

.... Číst více

 
SDĚLENÍ K SITUACI  KORONAVIRU  COVID - 19
 

Důležité oznámení

Oznamujeme všem návštěvám akciové společnosti Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí (dále jen VAK), že se až do odvolání uzavírají zákaznická centra, kanceláře vedoucích provozů a pracoviště technických podpor mimo jabloneckých provozů VAK.   

Neodkladné záležitosti budou příslušní spolupracovníci VAK s odběrateli řešit telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty, popř.  budou odloženy na dobu po odvolání nouzového stavu vládou ČR.  Mimořádné a neodkladné požadavky lze řešit pouze výjimečně a vždy po předchozí dohodě s vedoucím provozu VAK.

Dále oznamujeme, že se až do odvolání přerušuje prodej a výdej materiálu pro cizí zákazníky. Mimořádné a neodkladné požadavky lze řešit  pouze výjimečně a vždy po předchozí dohodě s vedoucím provozu VAK.  

V sídle společnosti na adrese Slezská 350, Jablonné nad Orlicí budou přijímány pouze mimořádně důležité návštěvy.

Až do odvolání režimu podléhajícímu „krizovému řízení“ se v Jablonném nad Orlicí uzavírá i zákaznické centrum, oddělení fakturace vodného a stočného a pokladna pro hotovostní platby.
Z tohoto důvodu, prosím, respektujte pokyny recepce.  

Omezení se týká také externích odběratelů PHM z čerpací stanice v areálu VAK Jablonné nad Orlicí režimem čipových karet. Zákazníky žádáme o nahlášení čerpání PHM vrátnému nebo recepční přes „zamčené“ dveře.

Neodkladné záležitosti budeme s odběrateli řešit telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty, popř.  budou odloženy na dobu po odvolání nouzového stavu vládou ČR.  Mimořádné a neodkladné požadavky lze řešit pouze výjimečně, a to  pouze v místnosti  pro návštěvy  před kantýnou.  

Bližší informace o kontaktech na jednotlivé pracovníky naleznete na www.vak.cz.

Detailně je výše nadepsaná problematika rozpracována ve Směrnici ředitele č. 3/2020 a jejích přílohách.

Jablonné nad Orlicí 16. 3. 2020

 

Aktualita č.2 z 13.3.2020

V souvislosti s aktuálním vývojem  epidemiologické situace nebudeme až do odvolání provádět žádné zásadní plánované zásahy do provozu vodovodů a kanalizací,  aby se přerušením dodávek, zejména dodávek pitné vody, dále nezhoršovala  dostupnost osobní hygieny,  která je považována jako jedna  z důležitých zásad  prevence  proti  šíření kapénkových nákaz obecně.

Chceme také ujistit naše odběratele, že kvalita pitné vody je pod zvýšeným hygienickým dozorem  a  riziko přenosu  a šíření nového typu koronaviru SARS–CoV-2, způsobující onemocnění Covid-19, je prostřednictvím hygienicky ošetřené podzemní pitné vody  chlorem  velmi nepravděpodobné.

 Tato informace byla převzata z oficiálního stanoviska Státního zdravotního ústavu – Národního referenčního centra pro pitnou vodu Praha vydaného dne 28.2.2020 ( ke stažení ZDE ).

 

 Aktualita č.1 z 13.3.2020

S polečnost Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí , a.s. zajišťuje služby náležející  do  provozu kritické infrastruktury. 

Z tohoto důvodu  žádáme veřejnost, aby po dobu vyhlášené pandemie COVID - 19  omezila s naší společností  na minimum osobní styk a využívala v komunikaci s námi především  telefonické a emailové spojení.  

Kontakty jsou na našich webových stránkách aktuální  a naši pracovníci  jsou Vám pro tuto formu komunikace k dispozici.

 
 
 
 
 

! PODZEMNÍ VODY VE VODÁRENSKÉ PRAXI 2020 - ZMĚNA TERMÍNU KONFERENCE !

Vážení přátelé,
v souvislosti s nebezpečím šíření nemoci Covid-19 a rozhodnutím Vlády ČR ze dne 10. 3. 2020 o zákazu konání společenských akcí nad 100 osob musíme přesunout konferenci PODZEMNÍ VODY VE VODÁRENSKÉ PRAXI 2020 z termínu 1. - 2. 4. 2020 na nový termín 21. - 22.10.2020.

Prosíme o pochopení této výjimečné situace.

INFORMACE O ZPROVOZNĚNÍ DEZINFEKČNÍ JEDNOTKY

NA ÚPRAVNĚ VODY V KLÁŠTERCI NAD ORLICÍ

.... Číst více

 

INFORMACE O CENÁCH VODNÉHO A STOČNÉHO PRO ROK 2020

.... Číst více

 

NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a. s. hledají pracovníka na pozici :

 

MONTÉR VODOVODŮ PRO PROVOZ LANŠKROUN  .... Číst více

O KAMEROVÉ SYSTÉMY IBAK JE MEZI ČESKÝMI A SLOVENSKÝMI ZÁKAZNÍKY STÁLE VĚTŠÍ ZÁJEM

.... Číst více

Společnost Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a.s. získala certifikát osvědčující zavedený systém managementu a tím i právo užívat certifikační značku v rámci firmy a v souladu s použitím.

.... Číst více

POZOR NA POJISTNÉ VENTILY

.... Číst více

Informace o vývoji limitu Ph pro pitnou vodu vodovodu

KRÁLÍKY – ČERVENÝ POTOK

..... Číst více

( aktualizace grafu 3.12.2019 )

 
 
 

  

  Archivy aktualit :  2019   2018   2017   2016    2015   2014  

 

Copyright © 2020
Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí a.s.

Všechna práva vyhrazena.
created TH SOFT